Select Page

"پایتخت ۵"، از تایید نویسنده تا تکذیب تهیه کننده!

"پایتخت ۵"، از تایید نویسنده تا تکذیب تهیه کننده!
آخرین فصل از این مجموعه، ماه رمضان سال پیش از شبکه اول سیما پخش شد و پس از آن گمانه زنی ها در خصوص ساخت "فصل پنجم" شروع شد.

(میدان 72) / به گزارش مستبین، نسیم آنلاین نوشت:

"پایتخت" از جمله سریال های موفقی است که طی سال های اخیر در چهار فصل از تلویزیون پخش شد و هر سری با آن با استقبال از سوی مخاطبین خود روبرو شد. پس از ساخت هر سری از مجموعه "پایتخت" این سوال در بین اهالی رسانه و مخاطبین به وجود می آید که آیا فصل بعدی هم در راه است یا خیر؟

آخرین فصل از این مجموعه، ماه رمضان سال پیش از شبکه اول سیما پخش شد و پس از آن گمانه زنی ها در خصوص ساخت "فصل پنجم" شروع شد. خبرهای غیررسمی حاکی از ساخت آن برای نوروز 95 بود ولی این مساله تکذیب شد و با اعلام برنامه های صدا و سیما برای نوروز آتی، مشخص شد که خبری از پایتخت 5 نخواهد بود.

گمانه زنی ها پیرامون این سریال رو به فروکش بود که محسن تنابنده، نویسنده چهار فصل پیشین "پایتخت" ساعتی پیش در صفحه اینستاگرام خود خبر از ساخت سری جدید این سریال داد و نوشت: «سال جدید منتظر بهترین وشیرینترین سری جدید پایتخت باشید»

اما الهام غفوری، تهیه کننده "پایتخت" ها در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، ضمن تکذیب این مساله گفت: پایتخت 5 بنا نیست ساخته شود و اخبار پیرامون این مساله صحت ندارد.

چند ماه پیش هم سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما اظهار کرده بود که خبری از سری پنجم "پایتخت" نخواهد بود.

اظهار نظرهای متناقض عوامل سریال "پایتخت"، گمانه زنی ها در خصوص ساخت فصل پنجم این سریال جذاب را افزایش داده و مشخص نیست که پرونده این سریال چه زمانی بسته خواهد شد.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم

انقلاب ما متکی به معنویات و خداست و آنهایی که با ما موافقند کسانی هستند که با خط توحیدی موافقند. ما باید خط معنویتی را که برای آن انقلاب کردیم فراموش نکنیم؛ همان خط معنویتی که با تمام بی‌عرضگی‌هایی که در تبلیغ نمودیم، باز مردم دنیا متوجه انقلابمان شدند. و این خط معنویت است که زورگویان با آن مخالفند.
متوجه باشید که در هر جا زورمندان و دولت ها با ما مخالف باشند، ملت ها با ما موافقند. باید اساس را مردم و فکر مردم قرار داد و باید به فکر مردم بود، نه دولت ها؛ زیرا مردم و توده‌ها با حق موافقند؛ چون زیر بار ستم بوده‌اند و نمی‌خواهند تحت سلطه امریکا و شوروی باشند.
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم، باید کاری کنیم که مردم خودشان حکومت را به دست گیرند تا مردم به اصطلاح طبقه سه روی کار بیایند.
تنها در سفرهای غیر رسمی است که درست می‌توانید با مردم عادی کوچه و بازار تماس بگیرید و آنها را روشن کنید. بودن شما، که یال و کوپال ندارید، در میان مردم، هم جالبتر است و هم شما بهتر می‌توانید تبلیغ کنید. امروز مملکت مال خودتان است و امیدوارم با همت یکدیگر، محفوظ بماند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۵ - صفحه ۳۰۷
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار