Select Page

"پایتخت ۵"، از تایید نویسنده تا تکذیب تهیه کننده!

"پایتخت ۵"، از تایید نویسنده تا تکذیب تهیه کننده!
آخرین فصل از این مجموعه، ماه رمضان سال پیش از شبکه اول سیما پخش شد و پس از آن گمانه زنی ها در خصوص ساخت "فصل پنجم" شروع شد.

(میدان 72) / به گزارش مستبین، نسیم آنلاین نوشت:

"پایتخت" از جمله سریال های موفقی است که طی سال های اخیر در چهار فصل از تلویزیون پخش شد و هر سری با آن با استقبال از سوی مخاطبین خود روبرو شد. پس از ساخت هر سری از مجموعه "پایتخت" این سوال در بین اهالی رسانه و مخاطبین به وجود می آید که آیا فصل بعدی هم در راه است یا خیر؟

آخرین فصل از این مجموعه، ماه رمضان سال پیش از شبکه اول سیما پخش شد و پس از آن گمانه زنی ها در خصوص ساخت "فصل پنجم" شروع شد. خبرهای غیررسمی حاکی از ساخت آن برای نوروز 95 بود ولی این مساله تکذیب شد و با اعلام برنامه های صدا و سیما برای نوروز آتی، مشخص شد که خبری از پایتخت 5 نخواهد بود.

گمانه زنی ها پیرامون این سریال رو به فروکش بود که محسن تنابنده، نویسنده چهار فصل پیشین "پایتخت" ساعتی پیش در صفحه اینستاگرام خود خبر از ساخت سری جدید این سریال داد و نوشت: «سال جدید منتظر بهترین وشیرینترین سری جدید پایتخت باشید»

اما الهام غفوری، تهیه کننده "پایتخت" ها در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، ضمن تکذیب این مساله گفت: پایتخت 5 بنا نیست ساخته شود و اخبار پیرامون این مساله صحت ندارد.

چند ماه پیش هم سیروس مقدم، کارگردان این مجموعه در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما اظهار کرده بود که خبری از سری پنجم "پایتخت" نخواهد بود.

اظهار نظرهای متناقض عوامل سریال "پایتخت"، گمانه زنی ها در خصوص ساخت فصل پنجم این سریال جذاب را افزایش داده و مشخص نیست که پرونده این سریال چه زمانی بسته خواهد شد.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
مکتب انسان سازی

قرآن کتاب انسان‌سازی است، مکتب اسلام مکتبِ انسان‌سازی است، انسان به همه ابعاد. نه فقط یک انسان مادی می‌خواهد درست بکند، یک انسان الهی می‌خواهد درست بکند؛ همه ابعاد انسان مورد نظرش هست. در این امور اصلاً سایر قواعد و قوانین که در دنیای ما هست آنطور مسائل طرح نیست. هرکس هر جور می‌خواهد تربیت بشود؛ توی بازار نرود عربده بکشد - این را جلویش را می‌گیرند - توی منزلش هر غلطی می‌خواهد بکند! خلوت را کار ندارد که در خلوت چه کرد. به شما چه! اسلام خلوت و جَلْوَت ندارد. خودت تنها باشی تحت مراقبت هستی، یک نفر همراهت باشد باز همین طور تا آخر.

صحیفه امام خمینی - جلد ۶ - صفحه ۴۳
دیدگاه شما ؟
سرمقاله
آخرین اخبار