Select Page

دکتر احمدی نژاد در پیام تبریک فرارسیدن بهار ۹۵؛

اندک اندک لشکر زمستانی شیطان در برابر شکوه و عظمت بهاری انسان به ناچار راه هزیمت می گزیند

اندک اندک لشکر زمستانی شیطان در برابر شکوه و عظمت بهاری انسان به ناچار راه هزیمت می گزیند
دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن بهار ۱۳۹۵، این عید را همه ایرانیان و بهاریان تبریک گفت.

به گزارش مستبین به نقل از احمدی نژاد دات آی آر، دکتر محمود احمدی نژاد با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن بهار ۱۳۹۵، این عید را همه ایرانیان و بهاریان تبریک گفت.

متن پیام ایشان به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

السلام علیک یا نضره الایام السلام علیک یا ربیع الانام

سلام بر تو ای خرمی دوران ها بهار انسان ها 

به نام امید، به نام عشق، به نام عدالت، آزادی و به نام بهار؛ حلول بهار، دمیدن روح خدا در کالبد عالم و فصل مکرر آغاز نوروز را به ایرانیان و همه ابناء بشر در اقطار زمین و آسمان صمیمانه تبریک عرض می کنم.

دوباره بهار دوباره روییدن

دوباره باران دوباره باریدن

دوباره رویش دوباره رقصیدن

دوباره نغمه بلبل دوباره خندیدن

دوباره نرگس و سنبل دوباره بخشیدن

دوباره تولد دوباره بالیدن

تجلی انسان، هزیمت شیطان، ترنم عشق و حقیقت ایمان،

هر نوروز یک گام بلند، بالاتر و برتر، به سوی بهاران

دوباره سلام بر تو ای خلیفه یزدان شهاب بی پایان

دوباره سلام بر تو ای ترانه وصل ختامه هجران

دوباره سلام بر تو ای رایت همدلی نسیم امن و امان

دوباره سلام بر تو ای امام خوبی ها مهربانی ها تجلی رحمان

دوباره سلام بر تو ای تمامیت انسان اصالت امید حقیقت بهاران

همیشه سلام بر تو ای خرمی دوران ظهور خداوند بر تارک انسان

تبریک به عرشیان، تبریک به تو، تبریک به همه، به نوع انسان که یک سال به وصال نزدیکتر شدیم.

اندک اندک دل ها و دست های مهرورزان، عدالت جویان و بهاریان در سراسر زمین در هم می تند. گرمای روح بخش و شمیم بهشتی و آسمانی مهر و عدالت، عالم را آکنده می کند و لشکر زمستانی شیطان در برابر شکوه و عظمت بهاری انسان، سراسیمه و به ناچار راه هزیمت می گزیند.

خوشبختانه با همت و پیگیری ملت ایران و یاری دیگر بهاریان، نوروز به عنوان یک روز بین المللی توسط سازمان ملل و عموم ملت ها به رسمیت شناخته شده و حقیقت بهاری و انسانی آن علاوه بر صدها میلیون مرد و زنی که در حوزه بزرگ ایران فرهنگی زندگی می کنند، مورد اذعان قاطبه ملت های جهان قرار گرفته است.

از این رو نوروز با ظرفیت عظیم خود از جهت شادابی، شادمانی، دوستی ومهربانی و همدلی و رویش و زایندگی، اکنون در مقیاس جهانی، هویتِ حقیقی خود یعنی جشن عالم و آدم را بازمی یابد.

در شرایط امروز جهان که نیات شیطانی بر کوس تفرقه، تنفر، جنگ و خشونت می کوبند؛ نوروز می رود تا پرچم برافراشته صلح، عدالت، عشق، رهایی، آزادی و کرامت انسان در اقصی نقاط عالم و مایه مباهات همگان باشد.

همچنانکه به لطف خداوند، ملت فرهیخته و تمدن ساز ایران زمین، پیشاپیش دیگر نوروزیان، از دیرباز تاریخ، این هدیه الهی و جلوه آفریدگاری را به نیکویی پاس داشته اند، بر یکایک نسل های پی در پی این مرز و بوم فرض است که با اتکا بر هوشمندی و مسئولیت شناسیِ ذاتی خود، بزرگداشت هرچه شایسته تر فرهنگ نوروزی، این راه درخشان را با حداکثر جلوه جلال و جمال آن تداوم بخشند که صد البته چنین خواهد بود.

یاد امام و شهیدان گرامی باد که پیشگامان نور و نوروز بودند.

نوروز و سال نو بر همه ایرانیان، بر رهبری معظم و گرانقدر انقلاب، بر جهانیان، بر منتظران و بهاریان در هر کجا و هر زمان مبارک و گشایش راه وصال به حضرت بهار بشارت باد.

فرزند ملت بهاری ایران و خادم همه بهاریان

محمود احمدی نژاد

اول فروردین ماه یکهزار وسیصد ونود وپنچ

4_439867963223318126

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
رد منطق بی طرفی

این‌طور نیست که بنشینند توی مسجد و کار به این کارها نداشته باشند. بنشینند توی خانه‌هایشان و کار به کسی نداشته باشند؛ بی طرف باشند؛ کاری ما به این کارها نداریم! اگر این منطق انبیا بود که موسی نمی‌رفت سراغ فرعون. اگر منطق انبیا این بود که ابراهیم نمی‌رفت هجمه کند بر آنها، پیغمبر این کار را نمی‌کرد. منطق انبیا این نیست. منطق انبیا این است که «اشداء» باید باشند بر کفار و بر کسانی که بر ضد بشریت هستند، بین خودشان هم رحیم باشند. و آن شدّت هم رحمت است بر آنها.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۹ - صفحه ۱۴۱
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار