Select Page

احمدی نژاد در حال حاضر عزمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ندارد

احمدی نژاد در حال حاضر عزمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ندارد
برخی از کانال های خبری در تلگرام جهت بالا بردن ممبرهای خود مدعی شدند احمدی نژاد برای دومین بار رییس دولت فعلی را دعوت به مناظره کرده است.

به گزارش مستبین، برخی از کانال های خبری در تلگرام جهت بالا بردن ممبرهای خود مدعی شدند احمدی نژاد برای دومین بار رییس دولت فعلی را دعوت به مناظره کرده است.

این درحالیست که دکتر احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشورمان، تنها یکبار و در ابتدای دولت یازدهم حسن روحانی را به مناظره دعوت کرد.

این کانال های خبری با استناد به سخنان برخی از افراد مدعی شده اند که احمدی نژاد در تدارک حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96 بوده و به زودی سکوت خود را خواهد شکست. اما دکتر احمدی نژاد بارها اعلام کرده که در حال حاضر عزمی برای حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ندارد.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
ارزش انقلاب اسلامی : اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود ...

ملت شریف ایران توجه داشته باشید که کاری که شما مردان و زنان انجام داده‌اید آنقدر گرانبها و پرقیمت است که اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود و دوباره با فکر و تلاش فرزندان عزیز شما ساخته گردد، نه تنها ضرری نکرده‌اید، که سود زیستن در کنار اولیاء الله را برده‌اید و در جهان ابدی شده‌اید و دنیا بر شما رشک خواهد برد، خوشا به حالتان!

صحیفه امام خمینی - جلد ۲۰ - صفحه ۳۲۶
دیدگاه شما ؟
سرمقاله
آخرین اخبار