Select Page

احمدی نژاد در حال حاضر عزمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ندارد

احمدی نژاد در حال حاضر عزمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ندارد
برخی از کانال های خبری در تلگرام جهت بالا بردن ممبرهای خود مدعی شدند احمدی نژاد برای دومین بار رییس دولت فعلی را دعوت به مناظره کرده است.

به گزارش مستبین، برخی از کانال های خبری در تلگرام جهت بالا بردن ممبرهای خود مدعی شدند احمدی نژاد برای دومین بار رییس دولت فعلی را دعوت به مناظره کرده است.

این درحالیست که دکتر احمدی نژاد رییس جمهور سابق کشورمان، تنها یکبار و در ابتدای دولت یازدهم حسن روحانی را به مناظره دعوت کرد.

این کانال های خبری با استناد به سخنان برخی از افراد مدعی شده اند که احمدی نژاد در تدارک حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96 بوده و به زودی سکوت خود را خواهد شکست. اما دکتر احمدی نژاد بارها اعلام کرده که در حال حاضر عزمی برای حضور در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری ندارد.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
هدف پیامبران : نجات انسان از ظلمت ها

بعثت رسول خدا برای این است که راه رفع ظلم را به مردم بفهماند، راه اینکه مردم بتوانند با قدرتهای‌ بزرگ مقابله کنند به مردم بفهماند. بعثت برای این است که اخلاق مردم را، نفوس مردم را، ارواح مردم را و اجسام مردم را، تمام اینها را از ظلمتها نجات بدهد، ظلمات را بکلی کنار بزند و به جای او نور بنشاند، ظلمت جهل را کنار بزند و به جای او نور علم بیاورد، ظلمت ظلم را به کنار بزند و به جای او عدالت بگذارد، نور عدالت را به جای او بگذارد و راه او را به ما فهمانده است، فهمانده است که تمام مردم، تمام مسلمین برادر هستند و باید با هم وحدت داشته باشند، تفرق نداشته باشند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۷ - صفحه ۴۳۶
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار