Select Page

گزارش تصویری/ دکتر احمدی نژاد :

آمدیم اینجا تا آثار دوستی های مستکبران با ملت ایران را ببینیم/ما پای آرمان ها ایستاده ایم و ذره ای از آنها عقب نشینی نمی کنیم

آمدیم اینجا تا آثار دوستی های مستکبران با ملت ایران را ببینیم/ما پای آرمان ها ایستاده ایم و ذره ای از آنها عقب نشینی نمی کنیم
دکتر محمود احمدی نژاد با حضور در یادمان شهدای شلمچه با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد. زائران حاضر در شلمچه با اطلاع از حضور دکتر احمدی‌نژاد در یادمان شهدا، به استقبال وی شتافته و با ازدحام در محل حضورش، شعار «صل علی محمد، یاور رهبر آمد»، «صل علی محمد، امید ملت آمد» سر دادند.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم

انقلاب ما متکی به معنویات و خداست و آنهایی که با ما موافقند کسانی هستند که با خط توحیدی موافقند. ما باید خط معنویتی را که برای آن انقلاب کردیم فراموش نکنیم؛ همان خط معنویتی که با تمام بی‌عرضگی‌هایی که در تبلیغ نمودیم، باز مردم دنیا متوجه انقلابمان شدند. و این خط معنویت است که زورگویان با آن مخالفند.
متوجه باشید که در هر جا زورمندان و دولت ها با ما مخالف باشند، ملت ها با ما موافقند. باید اساس را مردم و فکر مردم قرار داد و باید به فکر مردم بود، نه دولت ها؛ زیرا مردم و توده‌ها با حق موافقند؛ چون زیر بار ستم بوده‌اند و نمی‌خواهند تحت سلطه امریکا و شوروی باشند.
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم، باید کاری کنیم که مردم خودشان حکومت را به دست گیرند تا مردم به اصطلاح طبقه سه روی کار بیایند.
تنها در سفرهای غیر رسمی است که درست می‌توانید با مردم عادی کوچه و بازار تماس بگیرید و آنها را روشن کنید. بودن شما، که یال و کوپال ندارید، در میان مردم، هم جالبتر است و هم شما بهتر می‌توانید تبلیغ کنید. امروز مملکت مال خودتان است و امیدوارم با همت یکدیگر، محفوظ بماند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۵ - صفحه ۳۰۷
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار