Select Page

اعتراف حسام الدین آشنا به اعمال فشار دولت بر نهادهای نظامی

اعتراف حسام الدین آشنا به اعمال فشار دولت بر نهادهای نظامی
مشاور فرهنگی حسن روحانی و یکی از چهره های امنیتی دولت یازدهم با انتشار مطلبی اعتراف کرد که نهادهای نظامی از علنی کردن آزمایش های موشکی و تسلیحاتی در دو سال دولت یازدهم منع شده بودند.

به گزارش مستبین، مشاور فرهنگی حسن روحانی و یکی از چهره های امنیتی دولت یازدهم با انتشار مطلبی اعتراف کرد که نهادهای نظامی از علنی کردن آزمایش های موشکی و تسلیحاتی در دو سال دولت یازدهم منع شده بودند.

 حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی حسن روحانی در گوگل پلاس خود نوشت:

سردار امیرعلی حاجی زاده در بخش خبری ساعت 14 شبکه یک سیما:  احساس من این است با توجه به اینکه رزمایش‌های ما در 2 سال اخیر رسانه‌ای نشده بود، شاید قدری آمریکایی‌ها را پر رو کرده است... ما در 10 سال گذشته هر سال رزمایش داشتیم، رسانه‌ای هم می‌کردیم و اتفاقی هم نمی‌افتاد، امسال که اواخر اسفندماه رزمایش موشکی داشتیم و بعد از گذشت 2 سال از رسانه‌ای نشدن رزمایش‌هایمان، آن را رسانه‌ای کردیم و 2 سال فاصله افتاد، شاید زیاده‌خواهی‌ها را در آمریکایی‌ها قدری رشد داد و اگر این اشتباه در کشور ما رخ نمی‌داد و رزمایش‌ها رسانه‌ای می‌شد، به نظر می‌رسد که این زیاده‌خواهی‌های آمریکایی‌ها مطرح نمی‌شد.

سه سوال:

1. آیا فرماندهان نظامی از مصاحبه های این چنینی منع نشده اند؟

2. آیا فرماندهان نظامی بر اساس احساسشان اقدام می کنند یا بر اساس فرامین صادر شده؟

3. آیا رسانه ای نشدن رزمایش های موشکی یک اشتباه بوده یا یک مصوبه ابلاغ شده؟

با توجه به نوشته آشنا به نظر می رسد دولت یازدهم جهت پیشبرد اهداف خود در مذاکرات هسته ای هیچ علاقه ای به رسانه ای شدن و قدرت نمایی موشکی ایران نداشته است. 

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
ارزش انقلاب اسلامی : اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود ...

ملت شریف ایران توجه داشته باشید که کاری که شما مردان و زنان انجام داده‌اید آنقدر گرانبها و پرقیمت است که اگر صدها بار ایران با خاک یکسان شود و دوباره با فکر و تلاش فرزندان عزیز شما ساخته گردد، نه تنها ضرری نکرده‌اید، که سود زیستن در کنار اولیاء الله را برده‌اید و در جهان ابدی شده‌اید و دنیا بر شما رشک خواهد برد، خوشا به حالتان!

صحیفه امام خمینی - جلد ۲۰ - صفحه ۳۲۶
  1. سیدسعید ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت 20:27

    لبیک یا خامنه ای

دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار