Select Page

دلواپسی جریان نفوذ، نفاق و فتنه

دلواپسی جریان نفوذ، نفاق و فتنه
در حقیقت یادداشت محقر جناب گودرزی پرده از افکار و ماهیت اصیل فکری جریان انحراف واقعی برداشت و نشان داد تا چه اندازه کینه و حقد و غضب نسبت به فرزند ملت و خادم مظلوم ایران دارند. این جریان نشان داد در توهین و افترا و فحاشی نسبت به سرباز واقعی ولایت تا چه اندازه مصمم است.

مستبین/ مقاله جناب مجید گودرزی را مطالعه کرده و دقیق خواندم. سخنان توهین آمیز ایشان بار حقوقی دارد آنهم بخاطر تهمت و بهتان و افترا و نشر اکاذیب. اما آنچه مرا وادار به نوشتن این مطلب کرد بار حقوقی این سخنان نبود بلکه رسوا ساختن ماهیت و افکار منحرفان واقعی که همان جریان نفوذ و نفاق و فتنه است می باشد.

در حقیقت یادداشت محقر جناب گودرزی پرده از افکار و ماهیت اصیل فکری جریان انحراف واقعی برداشت و نشان داد تا چه اندازه کینه و حقد و غضب نسبت به فرزند ملت و خادم مظلوم ایران دارند. این جریان نشان داد در توهین و افترا و فحاشی نسبت به سرباز واقعی ولایت تا چه اندازه مصمم است.

دلیل انتشار این یادداشت برای بنده کاملا واضح و مشخص است. انتشار این یادداشت آنهم در شرایطی که امام امت در سخنرانی اول فروردین ماه سال 95 در حرم مطهر رضوی از برجام به عنوان خسارت محض یاد کردند و فرمودند برجام 2 و 3 و .. خواست آمریکایی ها هاست که در بین نخبگان و مسوولین ما جا بیفتد و در شرایطی که ایشان فرمودند وزیر خارجه به بنده گفتند که از برخی خطوط قرمز عبور شده و در شرایطی که پس ازبرجام در اقتصاد کشور گشایشی حاصل نشده است و نتیجه ملموسی به وجود نیامده بهترین راه ،حمله به شخصی است که در دل مردم جا دارد و محبوب همین مردمی است که آقایان مدعی مردم سالاری ،بی مهابا به آنها حمله می کنند. براستی چه کسی بهتر از خادم ملت که مردم هنوز شیرینی خدمات بیشمارش به این آب و خاک را حس می کنند.

اما سخنی کوتاه با دکتر گودرزی:

جناب گودرزی بهتر است قبل از قضاوت راجع به شخصی از افکار و اندیشه او حداقل آگاهی پیدا کنید، که نوشته جناب مستطاب نشان میدهد که حضرتعالی و همفکرانتان کوچکترین شناختی از تفکرات آن مرد بزرگ ندارید و ملاک نقدتان نه تنها عادلانه و انسانی نیست بلکه کاملا غرض ورزانه م معاندانه است. بهتر است تیغ خود را به روی دشمنان اسلام و این آب و خاک بکشید. شما در فرمایشاتتان اشاره به عدم ولایت پذیری مردی کردید که به گواه خود حضرت آقا و تاریخ ولایت مدار واقعی و اصیل می باشد آنهم در عمل نه در کلام دقیقا همان مساله ای که دوستان شما از آن برای پیشبرد مقاصد پلیدشان استفاده می کنند که این کار عین نفاق است.

فرمودید ایشان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس رفته تا برای انتخابات استفاده ابزاری کند. گویا فراموش کرده اید که پس از تشییع پیکر مطهر شهدای غواص دوستان همفکر شما بودند که با انتشار آن کاریکاتور موهن و تاسف بار عمق کینه و عدم باور خود به شهدای گرانقدر را نشان دادند! دکتر احمدی نژاد نه تنها در مقابل هجمه بی سابقه فحاشی و تهمت و افترا و نشر اکاذیب دولت یازدهم وجریان اصلاح طلب و نفوذ لب به پاسخ نگشوده بلکه بر طبق فرمایش مولا و مقتدایش یرای حفظ وحدت سکوت پیشه کرده که اتفاقا ترس شما و همفکرانتان از همین باب است

اما شما بار دیگر البته به صورت غیر مستقیم به شهرستانی های عزیز توهین کردید. اینکه ایشان در تهران رای ندارد توهمی است که از امثال شما فقط بر می آید و باز هم توهمی دیگر که فکر می کنید ایران فقط تهران است همان توهمی که به استناد آن در سال 88 آشوب به پا کردید. و این دقیقا نقطه تفاوت افکار شما با دکتر احمدی نژاد است که ایشان همه جای ایران را محترم و عزیز میشمارد و برای تمام مردم اقصی نقاط ایران اسلامی حتی در دور افتاده تریت نقاط و روستاهای ایران احترا خاص و برابر قایل است که همان عدالت و مهرورزی است.

براستی چرا وقتی ایشان از ظهور امام زمان(عج) و بهار حقیقی به درستی صحبت میکند چنین برآشفته می شوید.؟!! بنظر حقیر چون فهم درستی از انتظار و بهار ندارید و مقوله انتظار هم برای امثال شما یک مقوله سیاسی است نه انسانی.

وسخن آخر: دوست عزیز احمدی نژاد در دل این مردم جا دارد و نیاز به باز کردن جای پا در دل مردم ندارد چون محبوب قلوب است و مردم او را بخاطر اینکه یک اصول گرای واقعی است نه به معنای حزب سیاسی موجود امروز در جناح بندی سیاسی دوس دارند همان شاخصه های امام خامنه ای نظیر ساده زیستی ،پاک دستی،عدالت، مهرورزی، استکبار ستیزی ، خدمت به محرومان و مستضعفان و... آری خادم ملت فراتر از جناح بندی سیاسی است و تمام دغدغه اش خدمت به محرومان و مستضعفان و مردم استنه بازی های سیاسی که همین تفکرش که بر گرفته از دریافت حقیقی از اسلام ناب محمدی است وی را محبوب قلوب مردم و آزادیخواهان جهان قرار داده است.

والله عالم الغیب و الشهاده...

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
اگر در مسجد چیزی بگویید که خودتان بر خلاف او عمل می‌کنید

اگر خدای نخواسته در منبر شما چیزی بگویید که خودتان عاملش نیستید و در مسجد چیزی بگویید که خودتان بر خلاف او عمل می‌کنید، مردم دلهاشان از شما منصرف می‌شود و این کم کم موجب شکست اسلام می‌شود و این به عهده همه ماست. این مفاسدی که در دنیا هست و الآن این جنجالی که در دنیا هست و اینطور به جان هم افتاده‌اند همه‌اش برای این است که، توجه به خود دارند و توجه به خدا ندارند، اخلاق الهی ندارند، اخلاق حیوانی؛ و هر روز این اخلاق حیوانی را زیاد می‌کنند. اگر جنگ برای ایران پیش می‌آید نه این است که برای اینکه اسلام را تقویت کنند جنگ با ایران می‌کنند، برای این است که هوای نفس به آن اندازه شده است که نمی‌تواند یک کس دیگری را قدرتمند ببیند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۷ - صفحه ۴۹۵
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار