Select Page

پس از گذشت سه سال؛ همچنان احمدی نژاد عامل ناکارآمدیها!

خط واحد بی‌بی‌سی و مطبوعات فتنه؛ خطری به نام "احمدی نژاد"!

خط واحد بی‌بی‌سی و مطبوعات فتنه؛ خطری به نام "احمدی نژاد"!
ی بی سی فارسی: خطر احمدی‌نژاد، خطر پوپولیسم و گرایشات گسترده‌ی توده‌ای در بخشی از مردم به اوست. بازگشت احمدی‌نژاد به سیاست و خصوصا به کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند یک قطب ...

به گزارش مستبین به نقل از خبرگزاری بسیج، در نخستین روزهای پس از پایان تعطیلات نوروز 95 یکی از محورهای اصلی اخبار رسانه های جریان فتنه و ضدانقلاب خارج از کشور، موضوع بازگشت احمدی نژاد به عرصه سیاسی کشور بوده است.

در همین راستا تیتر اصلی دیروز و امروز بسیاری از روزنامه های جریان فتنه؛ حضور رئیس جمهور پیشین در رقابتهای انتخاباتی سال 96 بوده است. این سخن احمدی نژاد که «انشاءالله سال 96 همه همدیگر را خواهیم دید.» تیتر اصلی روزنامه هایی چون شرق و ابتکار و ... را تشکیل می‌داد.

همچنین بی‌بی‌سی فارسی در واکنش به این اظهار نظر مجمل و کوتاه احمدی‌نژاد، خطر وی را برای جریان اصلاحات متذکر شد و در تحلیلی گفت:

«خطر احمدی‌نژاد، خطر پوپولیسم و گرایشات گسترده‌ی توده‌ای در بخشی از مردم به اوست. بازگشت احمدی‌نژاد به سیاست و خصوصا به کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند یک قطب واقعی در مقابل قطب جریان اصلاحات شکل دهد.»

همچنین الیاس حضرتی در روزنامه اعتماد نوشت:

«از رقابت روحانی با احمدی نژاد استقبال می کنیم. تا نهایتا ملت تصمیم بگیرند که کدام مشی سیاسی را می پسندند.»

همچنین یک وبسایت متعلق به حامیان دولت با وجود گذشت سه سال از روی کار آمدن دولت جدید و سیطره بلامعارض دولت بر اقتصاد و معیشت و سیاست و فرهنگ مردم، عامل ناکامیها و معضلات فعلی را احمدی نژاد خواند!!!

گفتنی است جریان فتنه علاقه مفرطی به این مساله داشته و دارد که همواره فضای کشور را در التهابات انتخاباتی نگه دارد. این جریان به جای پرداختن به دردهای اقتصادی مردم و وعده‌های دروغین مدعیان اعتدال و اصلاحات، دائما در پی بازی با افکار عمومی از طریق هیولاتراشی از رقبا و فرشته سازی از خود بوده و در عین حال همواره از پشتیبانی رسانه‌های رسمی سرویسهای جاسوسی آمریکا و بریتانیا بهره‌مند بوده است.

لازم به یادآوری است؛ محمود احمدی‌نژاد تا این لحظه حضور خود در انتخابات آتی ریاست جمهوری را نه تایید کرده و نه رد!

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
مکتب انسان سازی

قرآن کتاب انسان‌سازی است، مکتب اسلام مکتبِ انسان‌سازی است، انسان به همه ابعاد. نه فقط یک انسان مادی می‌خواهد درست بکند، یک انسان الهی می‌خواهد درست بکند؛ همه ابعاد انسان مورد نظرش هست. در این امور اصلاً سایر قواعد و قوانین که در دنیای ما هست آنطور مسائل طرح نیست. هرکس هر جور می‌خواهد تربیت بشود؛ توی بازار نرود عربده بکشد - این را جلویش را می‌گیرند - توی منزلش هر غلطی می‌خواهد بکند! خلوت را کار ندارد که در خلوت چه کرد. به شما چه! اسلام خلوت و جَلْوَت ندارد. خودت تنها باشی تحت مراقبت هستی، یک نفر همراهت باشد باز همین طور تا آخر.

صحیفه امام خمینی - جلد ۶ - صفحه ۴۳
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار