Select Page

پس از گذشت سه سال؛ همچنان احمدی نژاد عامل ناکارآمدیها!

خط واحد بی‌بی‌سی و مطبوعات فتنه؛ خطری به نام "احمدی نژاد"!

خط واحد بی‌بی‌سی و مطبوعات فتنه؛ خطری به نام "احمدی نژاد"!
ی بی سی فارسی: خطر احمدی‌نژاد، خطر پوپولیسم و گرایشات گسترده‌ی توده‌ای در بخشی از مردم به اوست. بازگشت احمدی‌نژاد به سیاست و خصوصا به کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند یک قطب ...

به گزارش مستبین به نقل از خبرگزاری بسیج، در نخستین روزهای پس از پایان تعطیلات نوروز 95 یکی از محورهای اصلی اخبار رسانه های جریان فتنه و ضدانقلاب خارج از کشور، موضوع بازگشت احمدی نژاد به عرصه سیاسی کشور بوده است.

در همین راستا تیتر اصلی دیروز و امروز بسیاری از روزنامه های جریان فتنه؛ حضور رئیس جمهور پیشین در رقابتهای انتخاباتی سال 96 بوده است. این سخن احمدی نژاد که «انشاءالله سال 96 همه همدیگر را خواهیم دید.» تیتر اصلی روزنامه هایی چون شرق و ابتکار و ... را تشکیل می‌داد.

همچنین بی‌بی‌سی فارسی در واکنش به این اظهار نظر مجمل و کوتاه احمدی‌نژاد، خطر وی را برای جریان اصلاحات متذکر شد و در تحلیلی گفت:

«خطر احمدی‌نژاد، خطر پوپولیسم و گرایشات گسترده‌ی توده‌ای در بخشی از مردم به اوست. بازگشت احمدی‌نژاد به سیاست و خصوصا به کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌تواند یک قطب واقعی در مقابل قطب جریان اصلاحات شکل دهد.»

همچنین الیاس حضرتی در روزنامه اعتماد نوشت:

«از رقابت روحانی با احمدی نژاد استقبال می کنیم. تا نهایتا ملت تصمیم بگیرند که کدام مشی سیاسی را می پسندند.»

همچنین یک وبسایت متعلق به حامیان دولت با وجود گذشت سه سال از روی کار آمدن دولت جدید و سیطره بلامعارض دولت بر اقتصاد و معیشت و سیاست و فرهنگ مردم، عامل ناکامیها و معضلات فعلی را احمدی نژاد خواند!!!

گفتنی است جریان فتنه علاقه مفرطی به این مساله داشته و دارد که همواره فضای کشور را در التهابات انتخاباتی نگه دارد. این جریان به جای پرداختن به دردهای اقتصادی مردم و وعده‌های دروغین مدعیان اعتدال و اصلاحات، دائما در پی بازی با افکار عمومی از طریق هیولاتراشی از رقبا و فرشته سازی از خود بوده و در عین حال همواره از پشتیبانی رسانه‌های رسمی سرویسهای جاسوسی آمریکا و بریتانیا بهره‌مند بوده است.

لازم به یادآوری است؛ محمود احمدی‌نژاد تا این لحظه حضور خود در انتخابات آتی ریاست جمهوری را نه تایید کرده و نه رد!

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
هدف پیامبران : نجات انسان از ظلمت ها

بعثت رسول خدا برای این است که راه رفع ظلم را به مردم بفهماند، راه اینکه مردم بتوانند با قدرتهای‌ بزرگ مقابله کنند به مردم بفهماند. بعثت برای این است که اخلاق مردم را، نفوس مردم را، ارواح مردم را و اجسام مردم را، تمام اینها را از ظلمتها نجات بدهد، ظلمات را بکلی کنار بزند و به جای او نور بنشاند، ظلمت جهل را کنار بزند و به جای او نور علم بیاورد، ظلمت ظلم را به کنار بزند و به جای او عدالت بگذارد، نور عدالت را به جای او بگذارد و راه او را به ما فهمانده است، فهمانده است که تمام مردم، تمام مسلمین برادر هستند و باید با هم وحدت داشته باشند، تفرق نداشته باشند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۷ - صفحه ۴۳۶
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار