Select Page

مهدی طالقانی در گفتگو با مستبین:

هنوز احمدی نژادی هستم/ احمدی نژاد در انتخابات سال آینده شرکت نمی کند/ رای تمام شهرستان ها برای احمدی نژاد است/ هر زمان دلم می خواست احمدی نژاد را می دیدم ولی روحانی را نمی توان دید

هنوز احمدی نژادی هستم/ احمدی نژاد در انتخابات سال آینده شرکت نمی کند/ رای تمام شهرستان ها برای احمدی نژاد است/ هر زمان دلم می خواست احمدی نژاد را می دیدم ولی روحانی را نمی توان دید
فرزند آیت الله طالقانی گفت: احمدی نژاد در انتخابات سال آینده شرکت نخواهد کرد. البته اگر در عرصه انتخابات حضور پیدا کند رای اکثر استان های کشور برای او خواهد شد.

مهدی طالقانی فرزند مرحوم آیت الله سید محمود طالقانی در گفتگو با خبرنگار سیاسی مستبین، با اشاره به ارتباطاتی که با محمود احمدینژاد در طی سال های اخیر داشته است، گفت:" با احمدی نژاد خیلی رفیق هستیم و هنوز هم احمدی نژادی هستیم. چند روز پیش هم با ایشان تماسی داشتم." 

وی با بیان اینکه البته رفاقت جای خود ولی انتقادات بسیاری هم به او دارم گفت:" رفاقت ما خیلی ساده بود. یک جا او را دیدم  و با هم سلام کردیم و بعد از آن هم رفیق شدیم."

طالقانی با اشاره به برخوردهای متفاوت روسای جمهور با مردم گفت:" مثلا آقای رفسنجانی اصلا با مردم دیداری نداشتند، رئیس دولت اصلاحات را باز می شد دید ولی در دوران آقای احمدی نژاد هر زمان که دلمان می خواست با او تماس می گرفتیم و می گفتیم که می خواهیم تو را ببینیم و او هم زنگ می زد و می گفت بیاید نهاد ریاست جمهوری."

پسر مرحوم طالقانی در ادامه افزود:" در این دوره هم ابدا ما ندیده ایم که آقای روحانی دعوت ما را بپذیرد و یا اینکه ما را دعوت کنند."

Image result for ‫مهدی طالقانی و احمدی نژاد‬‎

وی پیرامون برخی خبرهای منتشر شده مبنی بر حضور دکتر احمدی نژاد در انتخابات سال 96 گفت:" احمدی نژاد در انتخابات سال آینده شرکت نخواهد کرد. البته اگر در عرصه انتخابات حضور پیدا کند، رای اکثر استان های کشور برای او خواهد شد."

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
خدمتگزار همه مستضعفین جهان

من آمده‌ام تا پیوند خدمتگزارى خودم را به شما عزیزان عرضه کنم که تا حیات دارم خدمتگزار همه هستم، خدمتگزار ملت‌هاى اسلامى، خدمتگزار ملت بزرگ ایران، خدمتگزار دانشگاهیان و روحانیون، خدمتگزار همه قشرهاى کشور و همه قشرهاى کشورهاى اسلامى و همه مستضعفین جهان.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۰ - صفحه ۱۲۷
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار