Select Page

برای اقای شریعتمداری

از جناب حسین شریعتمداریِ کیهان تشکر میکنم که از هر فرصتی استفاده کرده و علیه احمدی نژاد مظلومی که هیچ تریبون رسمی برای دفاع در اختیارش نمیگذارند سخن میکند و او را آدم بد ماجرا می نامد.

جنابشان آنقدر در بین مردم منفور است که هرکه را مورد نوازش قرار دهد، حتی بدترین آدمها، آن فرد به چهره ی محبوب مردم تبدیل می شود؛ چه برسد به اسطوره ی مردمداری ایران زمین و محبوب قلبهای دهها میلیون آزاده ی ایران و جهان،دکتر محمود احمدی نژاد.

پ.ن:قصد تشکر از این آقا را نداشتم ،ولی وقتی این درجه از نامردی اش را دیدم که هفت سال بی وقته آن مرد را می کوبد و حتی یک بار هم به خصوص در این سه سال با خود فکر نکرده که برای حفظ ظاهر هم که شده در نبردی که یک طرف میدان آن غایب است خود را پیروز ماجرا نداند و بدون حضور رقیب به میدان نرود مصمم شدم از ایشان سپاسگزاری کنم تا خدای ناکرده فکر نکند این همه مجاهدتهایش برای افشای انحرافات احمدی نژاد و علاقه مندان او هدر رفته، نه حاجی شما همچنان بکوب، تلاش های شما رویش های جدید جبهه ی حق را موجب خواهد شد.

بازخوانی خط امام خمینی (ره)
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم

انقلاب ما متکی به معنویات و خداست و آنهایی که با ما موافقند کسانی هستند که با خط توحیدی موافقند. ما باید خط معنویتی را که برای آن انقلاب کردیم فراموش نکنیم؛ همان خط معنویتی که با تمام بی‌عرضگی‌هایی که در تبلیغ نمودیم، باز مردم دنیا متوجه انقلابمان شدند. و این خط معنویت است که زورگویان با آن مخالفند.
متوجه باشید که در هر جا زورمندان و دولت ها با ما مخالف باشند، ملت ها با ما موافقند. باید اساس را مردم و فکر مردم قرار داد و باید به فکر مردم بود، نه دولت ها؛ زیرا مردم و توده‌ها با حق موافقند؛ چون زیر بار ستم بوده‌اند و نمی‌خواهند تحت سلطه امریکا و شوروی باشند.
اگر بخواهیم انقلاب را صادر کنیم، باید کاری کنیم که مردم خودشان حکومت را به دست گیرند تا مردم به اصطلاح طبقه سه روی کار بیایند.
تنها در سفرهای غیر رسمی است که درست می‌توانید با مردم عادی کوچه و بازار تماس بگیرید و آنها را روشن کنید. بودن شما، که یال و کوپال ندارید، در میان مردم، هم جالبتر است و هم شما بهتر می‌توانید تبلیغ کنید. امروز مملکت مال خودتان است و امیدوارم با همت یکدیگر، محفوظ بماند.

صحیفه امام خمینی - جلد ۱۵ - صفحه ۳۰۷
دیدگاه شما ؟
آخرین اخبار